automatyka bram automaty do bram Piaseczno napędy i bramy Piaseczno napędy i bramy Piaseczno automatyka do bram

Szlabany

Proponujmy Państwu profesjonalny montaż i serwis szlabanów — urządzeń, które pozwalają na odgrodzenie wjazdu na konkretną posesję. Szlabany dostępne obecnie na rynku wzbogacone są o nowoczesne elektroniczne urządzenia. Wpływa to na wygodną kontrolę tego, kto ma przyzwolenie na wjazd na konkretny teren.  Najczęściej spotykamy je na prywatnych osiedlach, parkingach, przy biurowcach i przedsiębiorstwach. Szlabany zapewniają również bezpieczeństwo. Stanowią barierę dla osób niepożądanych. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości, co sprawia, że niekorzystne warunki atmosferyczne nie wypływają na ich trwałość i prawidłowe działanie. Wybierają montaż szlabanów przez naszą firmę, mają Państwo możliwość wyboru długości ramienia szlabanu, rodzaju ramienia oraz sposobu montażu. 

Zastosowanie szlabanów

Zajmiemy się zamontowaniem szlabanów na parkingach osiedlowych, pracowniczych, hotelowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kontrola ruchu. Szlabany z naszej oferty przeznaczone są do intensywnej pracy. Wielokrotne, płynne podnoszenie i opuszczanie możliwe jest dzięki montowaniu odpowiedniego ramienia wspomagającego ruch szlabanu. Co ważne, solidne wykonanie urządzenia zabezpiecza je przed różnego rodzaju atakami wandalizmu. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.