automatyka bram automaty do bram Piaseczno napędy i bramy Piaseczno napędy i bramy Piaseczno automatyka do bram

Serwis bram

Firma Krysta już od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi skierowane zarówno do instytucji, jak i osób prywatnych. W ich zakres wchodzi montaż i serwis bram przemysłowych, rezydencjalnych, garażowych oraz drzwi i ogrodzeń przemysłowych. Zainstalowaliśmy także niejeden system domu inteligentnego oraz domofony, wideodomofony i fotokomórki w ramach systemów kontroli dostępu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych profesjonalnym serwisem bram w Piasecznie i okolicznych miejscowościach.

Montaż bram

Montaż bram jest wykonywany przez naszych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Technologia nieustannie idzie do przodu, dlatego jesteśmy zobligowani do ciągłego wdrażania nowych rozwiązań. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że napędy do bram, bramki obrotowe czy bramy wjazdowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Prace montażowe wykonujemy profesjonalnie i na wysokim poziomie, wykorzystując nasze kilkunastoletnie doświadczenie! Na usługi montażu automatyki do bram udzielamy gwarancji oraz zapewniamy pełny serwis pogwarancyjny. 

Naprawy uszkodzonych bram

Nawet najlepszy sprzęt – po długiej i intensywnej eksploatacji – wymaga drobnych napraw. Świadomi tego, proponujemy klientom sprawdzone usługi serwisu bram, domofonów i innych sprzedawanych przez nas systemów, urządzeń i elementów. Mamy wyposażenie niezbędne do wykonywania usług w tym charakterze. Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia, gwarantują wieloletnią sprawność bram garażowych lub też automatyki do bram skrzydłowych. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszej propozycji, a także do kontaktu z naszymi specjalistami.