automatyka bram automaty do bram Piaseczno napędy i bramy Piaseczno napędy i bramy Piaseczno automatyka do bram

Zalety systemów kontroli dostępu

Rozwiązanie z korzyścią dla firmy

Systemy kontroli dostępu zapewniają szereg korzyści firmie, która zdecyduje się na to rozwiązanie. Dzięki nim jest możliwe kontrolowanie osób, które są upoważnione do przebywania na terenie firmy. Można również nadzorować obszar, który został objęty kontrolą dostępu. Wynika z tego kolejna bardzo istotna zaleta. Z łatwością ograniczycie Państwo dostęp do poufnych danych lub wartościowych rzeczy, które znajdują się na terenie obiektów firmowych. Taką kontrolę umożliwia definiowanie różnych poziomów dostępu. Dzięki odpowiednio zaprogramowanym kartom pracowników pozbędziecie się Państwo obaw o to, że ktoś nieupoważniony dostanie się np. do biurowego archiwum czy serwerowni. W przypadku, gdy taką próbę podejmie osoba nieposiadająca autoryzacji (przez niewłaściwą kartę zbliżeniową lub też użycie siły), systemy kontroli dostępu od razu Was o tym poinformują.

Zamówiony w firmie Krysta system kontroli dostępu zintegrujemy z systemem alarmowym w celu chronienia pracowników na terenie firmy. To jednak nie koniec możliwości współdziałania z innymi instalacjami. Możliwe jest zgranie systemów kontroli dostępu z telewizją przemysłową, sterowaniem klimatyzacją i wieloma innymi. Instalacja współpracuje z czujnikami otwarcia drzwi, przyciskami ewakuacyjnymi oraz może być uzupełniona o domofony i wideodomofony.

Dzięki systemom kontroli dostępu pracodawca zyskuje możliwość przetwarzania w dowolny sposób wszelkich danych uzyskanych z instalacji.