automatyka bram automaty do bram Piaseczno napędy i bramy Piaseczno napędy i bramy Piaseczno Tanie automaty do bram

Serwis bram

Uzupełnienie usług

Firma Krysta już od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie montażu bram rezydencjalnych i bram przemysłowych, bram garażowych oraz drzwi i ogrodzeń przemysłowych zarówno dla instytucji jak i osób prywatnych. Montujemy niejeden system domu inteligentnego oraz kontroli dostępu.

Montaż wykonywany jest przez naszych pracowników stale podnoszących swoje kwalifikacje. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że takie elementy jak napędy do bram, bramki obrotowe czy bramy wjazdowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Prace montażowe wykonujemy profesjonalnie i na wysokim poziomie, wykorzystując nasze kilkunastoletnie doświadczenie!

Na nasze usługi montażu automatyki do bram udzielamy gwarancji oraz zapewniamy pełny serwis pogwarancyjny.

Naprawimy uszkodzony sprzęt

Nawet najlepszy sprzęt po jakimś czasie wymaga pewnych napraw. Świadomi tego, proponujemy klientom sprawdzone usługi serwisu bram i innych sprzedawanych przez nas elementów. Mamy wyposażenie niezbędne do wykonywania usług o tym charakterze. Nowoczesny park maszynowy, w połączeniu z profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia, gwarantuje Państwu wieloletnią sprawność bram garażowych lub też automatyki do bram skrzydłowych. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszej propozycji, a także do kontaktu.