automatyka bram automaty do bram Piaseczno napędy i bramy Piaseczno napędy i bramy Piaseczno Tanie automaty do bram

Serwis bram

Uzupełnienie usług

 

Firma Krysta już od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi zarówno dla instytucji, jak i osób prywatnych. W ich zakresie montujemy bramy przemysłowe i rezydencjalne, bramy garażowe oraz drzwi i ogrodzenia przemysłowe. Zainstalowaliśmy również niejeden system domu inteligentnego oraz domofony, wideodomofony i fotokomórki w ramach systemów kontroli dostępu.

Montaż jest wykonywany przez naszych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że napędy do bram, bramki obrotowe czy bramy wjazdowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Prace montażowe wykonujemy profesjonalnie i na wysokim poziomie, wykorzystując nasze kilkunastoletnie doświadczenie!

Na usługi montażu automatyki do bram udzielamy gwarancji oraz zapewniamy pełny serwis pogwarancyjny.

 

Naprawimy uszkodzony sprzęt

 

Nawet najlepszy sprzęt po dłuższym okresie użytkowania wymaga drobnych napraw. Świadomi tego, proponujemy klientom sprawdzone usługi serwisu bram i innych sprzedawanych przez nas elementów. Mamy wyposażenie niezbędne do wykonywania usług o tym charakterze. Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia gwarantują Państwu wieloletnią sprawność bram garażowych lub też automatyki do bram skrzydłowych. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszej propozycji, a także do kontaktu.