automatyka bram automaty do bram Piaseczno napędy i bramy Piaseczno napędy i bramy Piaseczno Tanie automaty do bram

Projektowanie systemów kontroli dostępu

Planowanie instalacji

Systemy kontroli dostępu, które montowane są u naszych klientów dobierane są przez specjalistów z zakresu wdrażania tej technologii. Decyzje podejmowane przez naszych pracowników mają swoje oparcie w zebranych wcześniej na miejscu informacjach, a także rozmowie z odbiorcą. Fakt, że specjaliści posiadają bardzo dużą branżową wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe, wpływa na trafność podejmowania decyzji przy wyborze i projektowania konkretnych elementów systemu kontroli dostępu. W pracach za cel stawiamy sobie spełnienie wszystkich oczekiwań odbiorcy, a także późniejszą możliwość rozbudowy systemu kontroli dostępu i jego integrację z innym systemem (w tym z instalacją odpowiedzialną za rejestrację czasu pracy i systemem alarmowym).

Odległość nie gra roli

Zastosowanie w systemach kontroli dostępu połączeń internetowych umożliwia stworzenie rozbudowanej sieci, która swoim zasięgiem obejmie obiekty budowlane znajdujące się w dowolnej odległości. Dzięki takiemu rozwiązaniu jedna osoba posiadająca kartę plastikową w systemie kontroli dostępu może korzystać z różnych pomieszczeń na wielu obszarach.

Przepustki czasowe

Możliwości systemów kontroli dostępu pozwalają na przykład na wydawanie specjalnych przepustek czasowych, albo wyznaczanie siatek godzin, w czasie których dany pracownik ma dostęp. Co ważne, możliwe jest takie zaprojektowanie systemów kontroli dostępu, by każdego dnia do jednego serwera spływały pełne informacje na temat korzystania z danego pomieszczenia przez daną osobę – o której korzystała i przez jak długi czas.