automatyka bram automaty do bram Piaseczno napędy i bramy Piaseczno napędy i bramy Piaseczno Tanie automaty do bram

Projektowanie systemów kontroli dostępu

System - kontrola dostępu - zamontowany u odbiorcy dobierany jest przez naszych specjalistów na podstawie informacji zebranych podczas oględzin obiektu oraz rozmowy z odbiorcą. Wieloletnia praktyka naszej kadry pozwala na dobór i zaprojektowanie instalacji która w stu procentach spełni oczekiwania odbiorcy oraz pozwoli na ewentualną rozbudowę lub integracje z innym systemem (np. rejestracji czasy pracy, alarmowym).

Dzięki zastosowaniu połączeń internetowych w instalacjach kontroli dostępu możliwe jest stworzenie sieci obejmującej budynki znajdujące się w dowolnej odległości, a co za tym idzie jednemu użytkownikowi możemy dać dostęp do dowolnego pomieszczenia lub zdefiniować obszary na których może się poruszać.

Duże możliwości układów pozwalają również na wydawanie przepustek czasowych lub określanie siatek godzin w których dana osoba ma dostęp.
System można skonfigurować tak by po każdej rejestracji dane spływały na jeden serwer co pozwala określić dokładną datę otwarcia drzwi przez dana osobę oraz aktualne położenie pracownika przemieszczającego się miedzy budynkami.