automatyka bram automaty do bram Piaseczno napędy i bramy Piaseczno napędy i bramy Piaseczno Tanie automaty do bram

Zalety systemów kontroli dostępu

Rozwiązanie z korzyścią dla firmy

Systemy kontroli dostępu to szereg plusów dla firmy, która zdecyduje się na to rozwiązanie. Przede wszystkim, możliwe jest kontrolowanie osób, które upoważnione są do przebywania na terenie firmy lub jej terenu, który został objęty kontrolą dostępu. Wynika z tego kolejna bardzo istotna zaleta. Z łatwością ograniczycie Państwo dostęp do poufnych danych lub wartościowych rzeczy, które znajdują się na terenie obiektów firmowych. Wszystko to dzięki sposobności definiowania różnych poziomów dostępu. Gwarantujemy takie zaprogramowanie, że skończą się Państwa obawy o to, że ktoś nieupoważniony dostanie się do danego pomieszczenia. W przypadku gdy osoba bez upoważnienia dostanie się do pomieszczenia (przez niewłaściwą kartę zbliżeniową lub też użycie siły), systemy kontroli dostępu od razu Was o tym poinformują.

Zintegrujemy system kontroli dostępu z tym alarmowym w celu chronienia pracowników na terenie firmy. To jednak nie koniec możliwości współdziałania z innymi instalacjami. Możliwe jest zgranie systemów kontroli dostępu z telewizją przemysłową lub też sterowaniem klimatyzacją i wieloma innymi. Instalacja współpracuje również z czujnikami otwarcia drzwi i przyciskami ewakuacyjnymi.

Co ważne, dzięki systemom kontroli dostępu pracodawca zyskuje możliwość przetwarzania w dowolny sposób wszelkich danych uzyskanych z instalacji.